کوچینگ چیه؟​

کوچینگ در واقع روندیه جهت بهبود عملکرد افراد در زندگی حرفه ای، اجتماعی و حتی عاطفیشون. تمرکز کوچینگ به جای گذشته بر حال و آینده ی (نزدیک) فرده و به کنکاش و رفع مسائل و مشکلات گذشته نمی‌پردازه. باور کوچینگ بر اینه که افراد بهترین مسیر رو خودشون می‌تونن تشخیص بدن و غالبا پاسخ مشکلات افراد، نزد خود آنها است. از این رو در پروسه کوچینگ انتخاب‌کننده و پیش برنده جلسه خود مراجعه‌کننده است و کوچ او فقط نقش یک تسهیلگر را بازی می‌کنه.

img

توی این کلاسا چی کار می کنیم؟

ارتباط با خود

کنار هم راههای ارتباط با خود واقعیمون رو می آموزیم تا بهترین راه برای حمایت از خودمون در طول درمان ، بعدش و زندگی با سرطان رو یاد بگیریم.

این دوره برای چه کسانی مناسبه؟

دوره کلاسهای کنسر کوچ به طور خاص برای بیماران ایرانی ساکن در خارج ایران طراحی شده است.

تشویق همدیگه برای زندگی سلامت

حفظ سلامتی و تقویت سیستم ایمنی نه تنها به کاهش عوارض جانبی درمانها کمک می کنه بلکه باعث میشه عادت کنیم سالم زندگی کنیم و همینطور راههای یک زندگی سالم رو یاد بگیریم.

با هم دوست میشیم

توی این گروهها از تجربیات هم می شنویم، یک محیط امن و صمیمی درست می کنیم تا با آرامش با هم در مورد مسائلی که نمی تونیم با بقیه درمیون بذاریم صحبت کنیم و به هم اعتماد می کنیم.

راههای لذت از زندگی با وجود سرطان رو یاد می گیریم

زندگی سخته میدونم. پر از موانع و چالش . توی این جلسات با هم در مورد راههایی برای لذت بردن از زندگی با وجود همه سختیها و موانع حرف می زنیم که شاید اصلا بهشون فکر هم نکرده باشید و یا حتی از وجودشون بی خبر باشید!

کنار اومدن با درمان

محیطی داریم برای گریه کردن، خندیدن و جشن گرفتن اتفاقات کوچیک و به هم کمک می کنیم تا در کنار درمان، برای زندگی هم برنامه داشته باشیم.

مشاهده احساسات

کنار هم یاد می گیریم که احساساتمون رو بشناسیم، راجع بهشون حرف بزنیم و مدیریتشون کنیم تا از تاثیر منفی احتمالی آنها بر زندگی جلوگیری کنیم.

مشاهده نشانه ها

نشانه ها و صحبتهای درونی رو که باید بهشون توجه کنیم رو می شناسیم تا به نقاط ضعف و قدرتمون آگاه بشیم.

مهار ذهن

ذهن قدرتمندترین دارایی هر انسانه . توی این کلاسها یاد می گیریم چطور ذهنمون رو از طریق شیوه‌های جدید و عادت‌سازی مهار کنیم و چطور طرز فکرمون رو به تعادل برسونیم.

اعتماد به نفس

همه ما زنان باورهایی داریم که ما رو محدود می کنه و باعث ‌میشه سراغ علایق و خواسته هامون نریم یا اصلا نشناسیمشون. کنار هم یاد می گیریم که باورهای نادرست رو رها کنیم و اعتماد به نفسمون رو تقویت کنیم تا به توانایی ها و علایقمون آگاه بشیم.

چرا این دوره فقط برای ایرانیهای خارج از کشوره؟

مهاجرت برای هر کس دلایل متفاوتی داشته. ممکنه از روی علاقه شخصی و یا به اجبار بوده باشه. اما حالا که مهاجرت کرده و در سرزمینی دیگه ساکن شده با یه سری چالشها مواجه میشه. از تفاوت زبان و فرهنگ و رسوم مردم منطقه تا شرایط آب و هوایی و نابلدی مسیرها و خیابونها. حالا در کنار همه ی این چالشها بیماری و درمان و مشکلات اون هم اضافه میشه.

مدرس دوره کیه؟

عطیه بهروش مربی سرطان و موسس و ایده پرداز بانک گیسو که در مورد کنسر کوچ و مربیگری سرطان آموزش لازم رو دیده ضمن اینکه خودش با سرطان استیج ۴ زندگی می کنه می تونه به شما در رویارویی با نگرانی ها، نیازها، خواسته ها و اهدافی در زندگی با یا پس از سرطان دارید کمک کنه.

پس اگر خارج از ایران هستین و تمایل دارین در دوره های کنسر کوچ شرکت کنید، برای پر کردن فرم دکمه ثبت نام کوچینگ رو بزنید.

اگر هم ایران هستید و تمایل دارین در کلاسهای ساپورت گروپ ما شرکت کنید لطفا با کلیلک بر روی دکمه عضویت فرم مربوطه رو پر کنید.