با ما در میان بگذارید

مراجع مرکز اصفهان

می خواستم تشکر کنم بابت دادن کلاه گیس و لطفی که به من کردید و برخورد بسیار بسیار خوب همکارتون در شهرک سلامت. همیشه دعاتون می کنم و سعی می کنم منم تا اونجا که بتونم به بیمارا کمک کنم

مراجع مرکز تهران

سلام به دوستان گل بانک گیسو من دیروز برای دریافت بسته زندگی مراجعه کردم. خانم پایداری مهربون و عزیز با توضیحات عالی بسته رو تحویل دادن. آرزوی سلامتی و شادی دارم برای تک تک اعضا بانک گیسو خدا خیرتون بده و بهترینها رو نصیبتون کنه ❤️❤️❤️

مراجع مرکز اراک

انقدر مهربون هستید که واقعا شرمنده میشیم. ممنون از مهربونیتون عزیزانم

مراجع مرکز شیراز

سلام عزیزان من ساکن شیراز هستم و با هماهنگی که انجام شد منم بسته زندگی دریافت کردم. ممنون از شما و محبتتون. اینجور پشتیبانی ها باعث دلگرمیه واقعا ❤️❤️

مراجع مرکز مشهد

واقعا خیر دنیا و آخرت نصیبتون. این هدیه خیلی ارزشمنده. لوگوتونو زدم تو اتاقم که همیشه جلو چشمام باشه. تو این روزهای سخت ممنونیم که کنارمون هستید.

مراجع مرکز کرج

سلام خدا قوت ممنون از پیج پربارتون پستهای آموزشیتون عالیه به مرکز کرج هم مراجعه کردم و با رضایت کامل کمک گرفتم. بسیار سپاسگزارم.

مراجع مرکز قم

سلام وقت خوش ما مراجعه کردیم و کلاه گیس رو گرفتیم. همه چی عالی مخصوصا برخورد خانم مسئول که فوق العاده بود. با اینکه پنجشنبه تعطیل بودن ولی من چون توضیح دادم مادرم حتما برای روز جمعه نیاز دارند، فقط به خاطر ما اومدن و کار ما رو انجام دادن. ممنون از شما. به خاطر خدمات انسان دوستانه اتون واقعا ممنونم و آرزوی تندرستی و بهروزی براتون دارم.

مراجع مرکز کرج

واقعا خیلی ممنونم که تو این شلوغی دنیا آدمهایی مثل شما هستند که به فکر بیمارانی باشند که امیدشون رو از دست دادن. شما همه جوره دلگرمی هستید حتی با دادن یک روحیه کوچیک امیدوارم همه بیماران شفا پیدا کنند و خدا به همه فرصت دوباره بده.

مراجع مرکز قزوین

به لطف شما و راهنماییتون تونستم بسته زندگی از بانک گیسو دریافت کنم. و کل مدت جاهایی که رفتم استفاده کردم. برای روحیه ام خیلی خوب بود. در ‌پیجتون هم مطالب مفیدی می ذارید برای بالا بردن اطلاعاتم در مورد این بیماری بسیار موثر بوده.

مراجع مرکز رشت

از لطف و زحمات شما بی نهایت سپاسگزارم امیدوارم هیچ کس دچار سرطان نشه و اگر هم درگیر شد به لطف و مرحمت خداوند هر چه زودتر شفا پیدا کنه.

مراجع مرکز تهران

آن روزی که وارد پیج بانک گیسو شدم از مطالب و کلیپها و صحبتهای دکترها خیلی بهره بردم و در روند درمانم تاثیر گذاشت. پکیج بانک گیسو رو هم دریافت کردم و واقعا راضی هستم. همچنین تشکر فراوان از خانم مسئول که وقت گذاشتن تا من کلاه گیس مورد نظرم رو انتخاب کنم الان واقعا حس بهتری دارم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻